top of page
_DSC7691.jpg
IMG_4869.JPG

Естетична гінекологія

Майже у кожної другої жінки є надто  делікатні теми, про які неприйнято говорити навіть з найближчою подругою. Хотілось би повернути молодість інтимних зон, повернути чутливіть під-час близькості з коханою людиною або ж турубє неприємна проблема нетримання.

Ми знаємо, як все це виправити, лазерна та естетична  гінекологія в клініці «dr. Moskalenko beauty clinic»  в місті Київ (Позняки),  надаємо широкий спектр послуг щодо естетичної гінекології на лазері Fotona та контурної пластики. Лазерна гінекологія – це вирішення делікатних проблем та порушення естетики інтимної зони жінки з використанням лазера.

ПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ІНТИМНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ

Існує безліч ситуацій, в разі яких лазерне омолодження піхви - оптимальний вибір. Показаннями для даної процедури слід віднести:

 1. вікові зміни;

 2. післяпологова реабілітація;

 3. низький тонус стінок піхви;

 4. підвищений показник сухості;

 5. нетримання сечі;

 6. естетичні проблеми;

 7. зниження якості сексуальної близькості, втрата чутливості

Дана процедура відмінно підійде для жінок у віці, а також для тих, у кого є показання до проведення процедури. Ефективне лазерне омолодження без проблем переноситься організмом та вважається абсолютно безпечним, дозволяє повернути тонус інтимній зоні

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ЛАЗЕРНОГО ОМОЛОДЖЕННЯ ІНТИМНОЇ ЗОНИ

 • цукровий діабет;

 • онкологічні хвороби;

 • запальні процеси;

 • вагітність;

 • венеричні хвороби;

 • гострі та хронічні хвороби;

 • період лактації.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ ТА ПІДГОТОВКА

Процедура лазерного інтимного омолодження в клініці dr. Moskalenko beauty clinic в м. Київ, не потребує особливої підготовки, а також не має вікових обмежень, проводиться за наявності показань до проведення процедури. Вік жінки від 25 до 65 років. Сама по собі процедура інтимного омолодження лазером займае не більше півгодини, не викликає дискомфорту і абсолютно безболісна. У момент роботи лазера, пацієнт не відчуває болю, а лише легку вібрацію та тепло. Після процедури можна відразу ж повернутися до повноцінного життя. Надалі також ніяких неприємних відчуттів не виникає.

результат процедури лазерного інтимного омолодження

(до та після проведення процедури)

bottom of page