top of page

Лікування хропіння

2500 грн - 1 сеанс

30 хв

Хропіння – це утворення звуку під час вібрації стінок верхніх дихальних шляхів уві сні. Зазвичай у цьому процесі бере участь м’яке піднебіння. Окрім цього, вібрації можуть відбуватися в піднебінних мигдаликах, корені язика та надгортанника.


Яка ж функція лазеру Fotona при лікуванні хропіння і чому вона дієва? 


 Під- час лікування NightLase на лазері Fotona в dr. Moskalenko beauty clinik (запатентована схема лікування, яка практикується в усьому  світі, виключено на даному лазері) лазерне світло нагріває тканини, викликаючи їх стиснення,(м’яке піднебіння, піднебінні мигдалики, корені язика та надгортанника) що призводить до ослаблення звуку хропіння пацієнтів та зменшення ефектів апное уві сні. 

Це абсолютно КОМФОРТНО і безболісно.


Повний курс FOTONA NightLase складається з трьох окремих сеансів лікування. 1-14-30 день, вартість одного сеансу 2500 грн 


Якщо причина хропіння саме через м’які тканини ротової порожнини - хропіння не буде. 

Якщо є супутні хронічні захворювання, викривлення перегородки носу, хропіння стане значно тихішим, сон - кріпшим. Лазер Fotona забезпечує потужне, але в той же час м'яке поверхневе проникнення тепла в тканини, без пошкоджень або несприятливих впливів. Він досить м'який для використання на чутливій тканини в роті, але досить сильний, щоб забезпечити ефективне лікування. Вже після першого сеансу Ви відчуєте покращення, після всього  курсу знову відчуєте життя без хропінняРаз на рік бажано повторити один сеанс для профілактики, 100% гарантії не дасть навіть  жоден хірург.

Це запатентована система лікування, яка практикується на даному лазері в усьому світі з 2006 року. Якщо причина хропіння саме  в м’яких тканинах ротової порожнини, то  резульат буде дуже хорошим. Хропіння усувається поступово, це не миттєвий результат. 


Протипоказання:

  • епілепсія;

  • порушення згортання крові;

  • злоякісні новоутворення;

  • захворювання нервової системи;

  • гострі інфекційні хвороби.


 Не відкладайте на потім здоровий сон та сумісні ночі з коханою людиною. 

bottom of page