top of page

Geneo+ by Lumenis

від 3000 грн

60 хв

GeneO + – це нова платформа для проведення простих, безпечних і комфортних процедур омолодження і оздоровлення шкіри. Три технології в одному апарат.

 • OxyGeneo – безін’єкційна карбоксітерапіі (оксигенація шкіри зсередини, очищення, збагачення натуральними інгредієнтами).

 • TriPollar – миттєва підтяжка шкіри, рівномірний нагрів з трьома активними RF електродами.

 • UltraSound – трансдермальна доставка біологічно активних речовин.

GeneO + застосовують для омолодження, освітлення і поліпшення якості шкіри.

Методика ідеально підходить при наступних показаннях:

 • дрібні зморшки

 • розширені пори

 • Нездоровий колір обличчя

 • поверхнева пігментація

 • Мішки під очима

 • нерівності шкіри

Опис методу:

OxyGeneo® – оксигенація шкіри зсередини, очищення, збагачення натуральними інгредієнтами

Унікальна методика, в якій безін’єкційна карбоксітерапіі поєднується з микропилинга і збагаченням шкіри біологічно активними інгредієнтами. В ході процедури OxyGeneo використовується спеціальний живильний гель, що наноситься на шкіру і капсули Capsugen, що приєднуються до рукоятки OxyGeneo.

При взаємодії речовини Capsugen і гелю на поверхні шкіри запускається хімічна реакція в результаті якої виділяються мікропухирці вуглекислого газу. Вуглекислий газ проникає в шкіру в процесі дифузії, що призводить до вивільнення кисню і до збільшення тканинного метаболізму. Ефект зменшення спорідненості кисню до гемоглобіну при збільшенні парціального тиску вуглекислого газу відомий як ефект Бора. Цей ефект дозволяє наситити шкіру киснем і активувати обмінні процеси в ній.

В процесі виконання процедури OxyGeneo шорстка тверда поверхня Capsugen виконує роль абразиву і дозволяє делікатно виконувати ексфолиацию верхніх шарів епідермісу. Поживний гель Pollogen, який наносять на шкіру, містить біологічно активні інгредієнти, які проникають всередину дерми. Засвоєння цих інгредієнтів посилюється за рахунок активації тканинного метаболізму.

Можливе використання двох варіантів поживного гелю: NeoRevive – для омолодження і NeoBright – для освітлення і лікування поверхневих пігментацій.

TriPollar® – миттєва підтяжка шкіри, рівномірний нагрів з трьома активними RF електродами

TriPollar® – це патентована RF-технологія. Її унікальність полягає в тому, що RF-енергія подається одночасно через три електрода, завдяки чому досягається рівномірний глибокий прогрів дерми без ризику пошкодити епідерміс. Радіочастотна енергія TriPollar® генерує тепло в тканинах. Нагрівання служить пусковим механізмом для синтезу нового колагену і еластину в дермі. Тому результатом процедур geneO + з використанням модуля TriPollar є підтяжка шкіри і вирівнювання дрібних зморшок. За рахунок зміни третинної структури молекул колагену в відповідь на нагрів відбувається їх миттєве скорочення. Цей ефект виражається в підтяжки шкіри, яка досягається у більшості пацієнтів безпосередньо в момент процедури.

TriPollar® – це «розумна технологія». В ході впливу RF на шкіру відбувається безперервне вимірювання температури її поверхні датчиком, вбудованим в рукоятку. У разі перегріву шкіри система автоматично відключає подачу RF енергії.

UltraSound – трансдермальна доставка біологічно активних речовин

Обробка поверхні шкіри ультразвуком низької потужності давно використовується в медицині і відоме під назвою сонофорез. Відомо, що ультразвукові хвилі впливають на роговий шар епідермісу, розширюючи простір між корнеоцитів. В результаті цього збільшується проникність шкіри для біологічно активних речовин. В процесі проведення етапу процедури Ultrasound на апараті geneO + використовуються різні космецевтичні лінії, які можуть підбиратися індивідуально. Біологічно активні інгредієнти, що входять до складу космецевтіки проникають в шкіру під дією ультразвуку рукоятки Ultrasound. Дана дія може проводитися як самостійна процедура, а так само як один з етапів комплексної процедури, в яку входить OxyGeneo, TriPollar і вібромасаж.

Комплексний вплив всіх фізичних і хімічних факторів geneO + призводить до видатних результатів, які виражаються в наступному:

 • Ефективне зволоження шкіри

 • Відновлення обсягів шкіри

 • Додання молодого сяйва

 • Усунення тьмяного кольору обличчя

 • Зменшення появи зморшок

 • Підтяжка і збільшення пружності шкіри

 • Зменшення розмірів пір

 • Прискорення відновлення клітин шкіри

 • Зменшення прояву пигментаций

Комплекс процедур geneO + безпечний для шкіри будь-якого фототипу і може виконуватися в будь-який час року.


bottom of page